041-34328294

  • هدر1
  • هدر2
  • هدر3
  • هدر5
  • هدر6

یکی از ماشین آلات بسیار پرکاربرد در صنعت کشاورزی تراکتور می باشد .

جعبه دنده یا گیربکس تراکتور در محفظه ای بسته قرار دارد که بین محفظه کلاچ و محفظه ی گرداننده نهایی قرار دارد

انواع مالبندهای معمولی، مالبند لق، مالبند برای اتصال سه نقطه و ثابت وجود دارد که به منظور اتصال ادوات به تراکتور مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله عملکرد و نوع نصب برخی از آنها به اختصار توضیح داده شده است.

تراکتور را نمی توان جایگزین تعدادی اسب نمود. حتی اگر کار کشاورزی به شکل درآمد زایی و صنعتی استفاده نشود، استفاده از تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی امری بسیار ضروری و با اهمیت است. در این جا به برخی از نکاتی که در هنگام خرید تراکتور می بایست مورد ملاحظه قرار داد اشاره خواهیم نمود.

تیلر به گونه ای طراحی شده است تا انواع مختلف ادوات و دنباله بندها برای کاربردهای مختلف برای انجام امور زراعی به آن متصل شود. سهولت در تعویض انواع مال بندها و تغییر عملیات های مختلف کشاورزی و وظایف آنها از مهمترین فواید و محاسن این ماشین کوچک است.

برای انتخاب ماشین آلات مناسب جهت انجام کارهای کشاورزی باید اطلاعات کاملی درباره ادوات و ماشین آلات کشاورزی داشته باشید تا بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید بنابراین شرکت کوهستان با گردآوری و تولید مطالب آموزشی و تخصصی درباره تراکتور و تیلر سعی دارد شما را در این مسیر یاری نماید.

رویدادها

8-11 آذر 98

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو

رویدادها

4-7 آذرماه 98

پنجمین دوره مسابقات سراسری ریخته‌گری

رویدادها

5-9 تیر 99

نمایشگاه ریخته گری دسلدورف (newcast)

رویدادها

7-10 خرداد99

نمایشگاه متالوژی و ریخته گری ورونا (METEF)