درباره ما

شرکت صنایع ریخته گری سهند آذرین با تکیه بر پیشینه 35 ساله موسسان خود در زمینه ریخته گری در سال 1380 پایه گذاری و تاسیس شد.

هدف اصلی از راه اندازی این واحد صنعتی، تولید انواع قطعات چدنی مورد استفاده در صنعت خودرو، صنعت تراکتور سازی، صنایع ریلی، صنایع آب و فاضلاب و نیز سایر صنایع مرتبط بود که برای نیل به این هدف با استفاده از تکنولوژی های جدید مانند کوره های القایی و سیستم های آزمایشی از جمله دستگاه آنالیز عنصری و شیمیایی در زمینی به مساحت 14000 متر مربع، 21000متر زیربنا و با ظرفیت 20/000 تن در سال تاسیس شد.

با توجه به اهمیّت حضور در بازارهای جهانی و جلب اعتماد مشتریان، این شرکت اقدام به مستقر سازی 2016:16949 ISO/IATF نموده و موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2015:ISO 9001 گردیده است. همچنین نیاز روز افزون بازار به قطعات ریخته گری چدنی، موسسان مجموعه سهند آذرین رابرآن داشت تا در سال 1385 تصمیم به راه اندازی خط اتوماتیک ریخته گری در این واحد گردند که عملیات اجرایی این طرح ده هزار تنی در سال 1386 آغاز و هم اکنون با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات در مدار تولید قرار گرفته است.

ریخته گری قطعات سفارشی
خدمات سهند آذرین

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

طراحی و تولید قطعات صنعتی سفارشی

باتوجه به زیرساخت های موجود در خطوط تولید سهند آذرین، هیچ محدودیتی در ابعاد، اندازه، شکل و آلیاژ قطعات تولیدی نداشته و این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهیم که بدون نگرانی هر قطعه ای را با سفارش داده و  تحویل بگیرند.

تولید و فروش قطعات صنایع مختلف

هم اکنون سهندآذرین یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات چدنی صنایع خودروسازی، ماشین آلات کشاورزی، صنایع ریلی، لوازم خانگی، ماشین آلات صنعتی، صنعت آب و برق، جرثقیل و … در کشور است.

ریخته گری و راه اندازی خط تولید

یکی از خدمات شاخص این مجموعه، قبول سفارشات ریخته گری می باشد. سهندآذرین دارای منعطف ترین خطوط تولید قطعات چدنی در کشور هست که تاکنون توانسته تمامی نیازهای مشتریان خود را با بالاترین استاندارد پاسخ دهد.